Canlı Sonuçlar « Adres Türkiye

23 Nisan 2024 - 11:57
SON DAKİKA
Turkiye - Türkiye Kupası
20:30
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
20:30
Beşiktaş Beşiktaş
İngiltere - Premier Lig
22:00
Arsenal FC Arsenal FC
22:00
Chelsea Chelsea
Belçika - Pro Lig
21:30
ST. Truidense VV ST. Truidense VV
21:30
KAA Gent KAA Gent
21:30
VC Westerlo VC Westerlo
21:30
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
21:30
Standart Liege Standart Liege
21:30
Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen
İtalya - Coppa Italia
22:00
Lazio Rome Lazio Rome
22:00
Juventus Turin Juventus Turin
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Kupası
19:00
Al-Nahda Al-Nahda
19:00
Al Ahed Al Ahed
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
21:00
Al-Hilal Saudi FC Al-Hilal Saudi FC
21:00
Al Ain FC Al Ain FC
İngiltere - Championship
22:00
Leicester City FC Leicester City FC
22:00
Southampton Southampton
İngiltere - Lig 1
21:45
Cambridge United Cambridge United
21:45
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
21:45
Cheltenham Town Cheltenham Town
21:45
Peterborough United Peterborough United
İngiltere - Lig 2
21:45
Barrow Barrow
21:45
Bradford City Bradford City
21:45
Colchester United Colchester United
21:45
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
Fransa - Ligue 2
21:45
Bordeaux Bordeaux
21:45
USL Dunkerque USL Dunkerque
21:45
Sporting Bastia Sporting Bastia
21:45
US Concarneau US Concarneau
21:45
Auxerre Auxerre
21:45
Stade Lavallois MFC Stade Lavallois MFC
21:45
Valenciennes Valenciennes
21:45
Ajaccio Ajaccio
21:45
Guingamp Guingamp
21:45
Angers Angers
21:45
Troyes Troyes
21:45
Pau FC Pau FC
21:45
Grenoble Grenoble
21:45
AS Saint-Etienne AS Saint-Etienne
21:45
US Quevilly-Rouen Metropole US Quevilly-Rouen Metropole
21:45
Amiens Amiens
21:45
Rodez Aveyron Football Rodez Aveyron Football
21:45
Paris FC Paris FC
21:45
Caen Caen
21:45
FC Annecy FC Annecy
Suudi Arabistan - 1.Lig
18:50
AL Adalh FC AL Adalh FC
18:50
AL Jandal AL Jandal
19:30
Al-Orobah Al-Orobah
19:30
Al-Kholood Al-Kholood
20:45
Al-Faisaly FC Al-Faisaly FC
20:45
AL Arabi (SA) AL Arabi (SA)
ABD - MLS Next Pro
02:00
Chicago Fire FC II Chicago Fire FC II
2 : 1
Carolina Core FC Carolina Core FC
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
19:15
ASV Neumarkt ASV Neumarkt
19:15
SC Eltersdorf SC Eltersdorf
Almanya Amatör - Bremen-Liga
20:00
BTS Neustadt BTS Neustadt
20:00
Tura Bremen Tura Bremen
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
19:45
Arminia Hannover Arminia Hannover
19:45
BSV SW Rehden BSV SW Rehden
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
CA Barracas Central Reserve CA Barracas Central Reserve
21:00
Atletico Tucuman Reserve Atletico Tucuman Reserve
21:00
Velez Sarsfield Reserve Velez Sarsfield Reserve
21:00
CA Belgrano CA Belgrano
21:00
Racing Club Avellaneda Racing Club Avellaneda
21:00
CA Banfield CA Banfield
21:00
CD Godoy Cruz CD Godoy Cruz
21:00
Boca Juniors Boca Juniors
Arjantin - Primera B
21:30
CSCD Laferrere CSCD Laferrere
21:30
CSD San Martin CSD San Martin
Arjantin - Primera C
21:30
AD Berazategui AD Berazategui
21:30
CA Claypole CA Claypole
21:30
ASD Justo Jose de Urquiza ASD Justo Jose de Urquiza
21:30
CDM Leandro N. Alem CDM Leandro N. Alem
Arjantin - Primera Nacional
03:10
Quilmes Atletico Club Quilmes Atletico Club
2 : 2
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
Arjantin - Torneo Federal A
02:00
CS Belgrano CS Belgrano
1 : 0
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
Avustralya - Queensland NPL
13:30
Redlands United FC Redlands United FC
:
Moreton City Excelsior FC Moreton City Excelsior FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
13:15
Ipswich FC Ipswich FC
:
Southside Eagles Southside Eagles
Avusturya - Bundesliga
19:30
Austria Lustenau Austria Lustenau
19:30
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
19:30
WSG Tirol WSG Tirol
19:30
FK Austria Wien FK Austria Wien
21:30
FC Blau-Weiß Linz FC Blau-Weiß Linz
21:30
SCR Altach SCR Altach
Bahreyn - Premier Lig
19:00
SITRA CLUB SITRA CLUB
19:00
AL HIDD AL HIDD
19:00
EAST RIFFA EAST RIFFA
19:00
Al-Riffa SC Al-Riffa SC
19:00
AL Hala AL Hala
19:00
AL-SHABBAB AL-SHABBAB
Bosna Hersek - Premier Lig
17:00
FK IGMAN KONJIC FK IGMAN KONJIC
17:00
NK Gosk Gabela NK Gosk Gabela
19:00
FK Velez Mostar FK Velez Mostar
19:00
FK Sloga Doboj FK Sloga Doboj
21:30
FK Zeljeznicar Sarajevo FK Zeljeznicar Sarajevo
21:30
NK Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg
Brezilya - Brasilero Seri B
03:00
Vila Nova FC GO Vila Nova FC GO
2 : 0
Guarani FC SP Guarani FC SP
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
01:00
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
0 : 0
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
Brezilya - Brezilya Serie C
02:00
AD Confianca SE AD Confianca SE
1 : 1
Londrina EC PR Londrina EC PR
02:00
Ferroviaria Araraquara SP Ferroviaria Araraquara SP
1 : 1
Abc FC RN Abc FC RN
Cezayir - Cezayir Kupası
23:00
MC Alger MC Alger
23:00
CS Constantine CS Constantine
Cezayir - Ligue 2
17:00
Js Bordj Menaiel Js Bordj Menaiel
17:00
USM Annaba USM Annaba
Ekvador - Serie B
23:00
Manta FC Manta FC
23:00
Gualaceo SC Gualaceo SC
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
FC Alashkert Yerevan 2 FC Alashkert Yerevan 2
15:00
FC Gandzasar Kapan FC Gandzasar Kapan
Ermenistan - Premier Lig
16:00
FC BKMA Yerevan FC BKMA Yerevan
16:00
FC Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri
18:00
FC Urartu Yerevan FC Urartu Yerevan
18:00
FC Noah Yerevan FC Noah Yerevan
Finlandiya - Suomen Kupası
19:00
Kyparamaki Rangers Kyparamaki Rangers
19:00
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
20:00
Nups/2 Nups/2
20:00
Pps Old Stars Pps Old Stars
20:30
Mikkelin Palloilijat 2 Mikkelin Palloilijat 2
20:30
Keupa Keupa
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
20:30
Caersws Caersws
20:30
Llanidloes Town Llanidloes Town
21:30
Denbigh Town Denbigh Town
21:30
Bangor 1876 FC Bangor 1876 FC
Güney Afrika - Premiership
20:30
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
20:30
Sekhukhune United Sekhukhune United
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Odisha FC Odisha FC
17:00
Mohun Bagan SG Mohun Bagan SG
İngiltere Amator - Isthmian Football Leag.
21:45
Potters Bar Town Potters Bar Town
21:45
Hastings United FC Hastings United FC
21:45
Concord Rangers Concord Rangers
21:45
Bognor Regis Bognor Regis
21:45
Whitehawk Whitehawk
21:45
Enfield Town Enfield Town
21:45
Cheshunt FC Cheshunt FC
21:45
Horsham FC Horsham FC
İngiltere Amator - Konferans Güney
21:45
Braintree Town FC Braintree Town FC
21:45
Bath City FC Bath City FC
İngiltere Amator - Konferans Kuzey
21:45
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
21:45
Boston United FC Boston United FC
İngiltere Amator - Northern Premier League
21:45
Guiseley AFC Guiseley AFC
21:45
Worksop Town Worksop Town
21:45
Bamber Bridge Bamber Bridge
21:45
Macclesfield FC Macclesfield FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
14:00
Bournemouth Bournemouth
14:00
Fleetwood Town Fleetwood Town
15:00
Swansea City Swansea City
15:00
Burnley FC Burnley FC
15:00
Bristol City Bristol City
15:00
Hull City Hull City
15:00
Cardiff City Cardiff City
15:00
Peterborough United Reserve Peterborough United Reserve
15:00
Ipswich Town Ipswich Town
15:00
Wigan Athletic Wigan Athletic
15:00
Watford FC Watford FC
15:00
Coventry City Reserve Coventry City Reserve
16:00
Millwall Millwall
16:00
Barnsley FC Barnsley FC
21:00
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
21:00
Birmingham City Birmingham City
İsveç - Superettan
20:00
Degerfors IF Degerfors IF
20:00
Helsingborg IF Helsingborg IF
İsviçre - Challange Ligi
20:30
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
20:30
FC Wil 1900 FC Wil 1900
20:30
AC Bellinzona AC Bellinzona
20:30
FC Schaffhausen FC Schaffhausen
21:15
FC Baden FC Baden
21:15
FC Aarau FC Aarau
İzlanda - Kupa
22:15
Fjolnir Fjolnir
22:15
UMF Selfoss UMF Selfoss
İzlanda - Kupa, Kadınlar
21:30
HK Kopavogur HK Kopavogur
21:30
Grotta Grotta
Jamaika - Premiyer Lig
01:00
Waterhouse FC Waterhouse FC
1 : 1
Tivoli Gardens Tivoli Gardens
03:30
Arnett Gardens FC Arnett Gardens FC
1 : 1
Portmore United FC Portmore United FC
Kamerun - Elite One
16:00
ASTRES FC DE DOUALA ASTRES FC DE DOUALA
16:00
Fovu De Baham Fovu De Baham
18:00
Ums De Loum Ums De Loum
18:00
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
18:00
AS Fortuna AS Fortuna
18:00
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
17:00
Ethnikos Achnas FC Ethnikos Achnas FC
17:00
Apollon Limassol Apollon Limassol
19:00
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
19:00
Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Kolombiya - Liga Femenina
01:00
Asociacion Deportivo Pasto Asociacion Deportivo Pasto
2 : 3
International FC International FC
03:00
Independiente Medellin Independiente Medellin
3 : 4
Atletico Nacional SA Atletico Nacional SA
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:00
Fortaleza FC Fortaleza FC
0 : 2
CA Bucaramanga CA Bucaramanga
02:10
Boyaco Chico FC Boyaco Chico FC
1 : 2
Rionegro Aguilas Rionegro Aguilas
04:20
AD Pasto AD Pasto
2 : 3
CD La Equidad CD La Equidad
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
05:00
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
1 : 2
Herediano Herediano
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
20:45
Knockbreda FC Knockbreda FC
20:45
Harland And Wolff Welders Harland And Wolff Welders
Letonya - Virsliga
13:00
Grobinas SC/LFS Grobinas SC/LFS
0 : 4
FK Rigas Futbola Skola FK Rigas Futbola Skola
17:30
FK Liepaja FK Liepaja
17:30
FK Jelgava FK Jelgava
Litvanya - A Lyga
19:00
FA Siauliai FA Siauliai
19:00
FK Suduva Marijampole FK Suduva Marijampole
Litvanya - LFF Kupası
19:00
FK Utenos Utena FK Utenos Utena
19:00
Klaipedos FSM Klaipedos FSM
20:15
FK Trivartis FK Trivartis
20:15
FKS Ukmerge FKS Ukmerge
Macaristan - Magyar Kupa
21:00
Paksi SE Paksi SE
21:00
Kisvarda FC Kisvarda FC
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
00:45
Cruz Azul Cruz Azul
2 : 3
Deportivo Toluca FC Deportivo Toluca FC
01:00
Club Necaxa Club Necaxa
2 : 3
Mazatlan FC Mazatlan FC
04:00
Club America Club America
3 : 0
Pumas Unam Pumas Unam
06:05
CF Monterrey CF Monterrey
7 : 0
Atletico San Luis Atletico San Luis
Meksika - U23 Liga MX
01:45
Club Tijuana de Caliente U23 Club Tijuana de Caliente U23
4 : 2
Puebla FC U23 Puebla FC U23
Mısır - 2. Division A
16:30
El Nasr Taadeen El Nasr Taadeen
16:30
Nogoom FC Nogoom FC
16:30
Abo Qair Semads Abo Qair Semads
16:30
Misr Lel Makasa Misr Lel Makasa
16:30
Gomhoryet Shebin Gomhoryet Shebin
16:30
Dekernes Dekernes
16:30
Makadi FC Makadi FC
16:30
Telecom Egypt Telecom Egypt
16:30
Asyut Petroleum Asyut Petroleum
16:30
Aswan Fc Aswan Fc
Mısır - Premier Lig
17:00
Smouha SC Smouha SC
17:00
Baladiyyat Al Mehalla Baladiyyat Al Mehalla
20:00
Pharco FC Pharco FC
20:00
Al-Masry Al-Masry
20:00
Al Ahly SC (Egy) Al Ahly SC (Egy)
20:00
Ceramica Cleopatra Ceramica Cleopatra
Norveç - NM Kupası, Erkekler
19:00
Skeid Skeid
19:00
Raufoss Raufoss
Norveç - Toppserien,Bayanlar
19:00
Vaalerenga Oslo Vaalerenga Oslo
19:00
Stabaek IF Stabaek IF
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:40
Al-Wehda Al-Wehda
16:40
Al-Shabab Oman Al-Shabab Oman
16:50
Ibri Ibri
16:50
Dhofar SCSC Dhofar SCSC
Paraguay - 2.Lig
00:15
Sportivo San Lorenzo Sportivo San Lorenzo
3 : 1
Pastoreo FC Pastoreo FC
02:30
Deportivo Santani Deportivo Santani
0 : 1
Carapegua Carapegua
Peru - Liga 1
23:00
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos
23:00
Alianza Atletico Alianza Atletico
Peru - Segunda Division
23:30
CC Deportivo Municipal CC Deportivo Municipal
23:30
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol
Polonya - I Ligi
19:00
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
19:00
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biala Podbeskidzie Bielsko Biala
19:00
GKS Tychy GKS Tychy
21:30
CWKS Resovia CWKS Resovia
21:30
Wisla Krakow Wisla Krakow
Romanya - Superliga
17:00
SC FC Voluntari SC FC Voluntari
17:00
Fc U Craiova 1948 Fc U Craiova 1948
19:30
FC Botosani FC Botosani
19:30
FC Dinamo Bucuresti 1948 FC Dinamo Bucuresti 1948
Şili - Primera B
01:00
AC Barnechea AC Barnechea
1 : 0
Union San Felipe Union San Felipe
03:30
La Serena La Serena
2 : 1
CD Santa Cruz CD Santa Cruz
03:30
U. Concepcion U. Concepcion
2 : 0
Curico Unido Curico Unido
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Jkt Tanzania Jkt Tanzania
16:00
Young Africans SC Young Africans SC
18:00
Dodoma FC Dodoma FC
18:00
Simba SC Simba SC
Uganda - Premier Lig
19:00
Vipers SC Vipers SC
19:00
Maroons FC Maroons FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
18:30
Kuveyt Kuveyt
18:30
Malezya Malezya
18:30
Özbekistan Özbekistan
18:30
Vietnam Vietnam
# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 33 56 90
2 Fenerbahçe 33 57 86
3 Trabzonspor 33 13 55
4 Beşiktaş 33 6 51
5 Rams Başakşehir 33 6 49
6 Çaykur Rizespor 33 -6 48
7 Kasımpaşa 33 -4 46
8 Bitexen Antalyaspor 33 0 45
9 Corendon Alanyaspor 33 -3 45
10 EMS Yapı Sivasspor 33 -5 45
11 Yukatel Adana Demirspor 33 5 41
12 Yılport Samsunspor 33 -6 39
13 MKE Ankaragücü 33 -3 37
14 Mondihome Kayserispor 33 -10 37
15 Tümosan Konyaspor 33 -13 36
16 Gaziantep FK 33 -13 34
17 VavaCars Fatih Karagümrük 33 -5 33
18 Atakaş Hatayspor 33 -9 33
19 Siltaş Yapı Pendikspor 33 -31 30
20 İstanbulspor 33 -35 16
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 31 43 69
2 Göztepe 31 35 63
3 Ahlatcı Çorum FK 31 21 55
4 Sakaryaspor 31 14 54
5 Bodrum FK 31 18 52
6 Kocaelispor 31 10 52
7 Teksüt Bandırmaspor 31 19 47
8 Gençlerbirliği 31 7 47
9 Boluspor 31 -4 47
10 Erzurumspor FK 31 1 41
11 Ümraniyespor 31 -8 37
12 Manisa FK 31 1 36
13 Ankara Keçiörengücü 31 -10 36
14 Astor Enerji Şanlıurfaspor 31 -5 34
15 Tuzlaspor 31 -14 33
16 Adanaspor 31 -20 32
17 Altay 31 -56 15
18 Bitexen Giresunspor 31 -52 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern Münih 6 6 16
2 FC Copenhagen 6 0 8
3 Galatasaray 6 -3 5
4 Manchester United 6 -3 4